PhDr. Katherine Koting

KDO JSEM?

Indigo. To znamená jiný pohled na vše a osud učitele a léčitele, životní cesta plná zákrut výšin a pádů. Svou životní cestu jsem popsala v knize Dítě z hvězd, aneb kniha z níž jsou mimožemšťané nadšení a pozemšťané rozpačití.

Jsem absolventkou filosofické fakulty UK v Praze. Moje první a jediné zaměstnání bylo podnikový psycholog ve Státním statku Česká Kamenice, kam jsem po škole nastoupila. Pak jsem se 15 let věnovala podnikání v oblasti zdravé výživy a zahraničního obchodu. Od roku 2000 se věnuji psychologii, astrologii a výuce angličtiny na plný úvazek jako OSVČ. 

Vše co dělám je nějak alternativní. Miluju svobodu, volnost a nezávislost a ráda dělám věci jinak, než je běžné. Od 15 let jsem se věnovala ezoterice a setkala se s mnoha těžko uvěřitelnými událostmi, zážitky a zkušenostmi. Postupně jsem na své cestě došla k závěru, že vše je zcela jinak než si myslíme, že to nejdůležitější je mít čistou klidnou duši a přijímat vše jak to je. Přestala jsem usilovat o cokoli, bojovat s čímkoli a kýmkoli, nesoudím nikoho a nic, svět už jen pozoruju. Nejlepší přátele jsem našla v přírodě, mezi rostlinami a zvířaty. Dva z nich v současnosti sdílí se mnou domov. Pokud mne navštívíte, tak je poznáte.