Astrologie

Nebudu vám tady vyprávět o tom, jak mocná je tato KRÁLOVNA EZOTERICKÝCH VĚD. Je třeba to zažít a pak si udělat vlastní názor. Jednoduše řečeno, astrologie umí rozluštit plán našeho současného života. Okamžikem narození nás postavení planet "naprogramuje" a podle tohoto programu, jde celý náš život. Není to však náhoda. Tento plán současného života si stanovujeme sami, tam kdesi v astrálních pláních, podle toho, co se chceme či potřebujeme naučit a pak už jen čekáme na vhodné konstelace, abychom ho mohli realizovat. Setkat se s lidmi, s nimiž máme něco dořešit, splatit dluhy, které jsme si na Zemi minule zanechali, napravit co je třeba, či si vyzkoušet co dokážeme.

Možná si myslíte, že se znáte, ale věřte mi, že se spíše tušíte. Pomůže vám to slyšet a ujasnit si, kdo vlastně jste a kam kráčíte. Ano, doslova. Dozvíte se, jaké máte vlastnosti a jak budou v hrubých rysech vypadat jednotlivé oblasti vašeho života. Ovšem co s tím uděláte, už vám nepovím. Budoucnost není pevně daná,  je to na vás, na vaší šikovnosti, jak své možnosti a dispozice využijete či zda je promrháte. Ano, život se dá promrhat či nevyužít dary a možnosti které vám nabízí. Čas je to nejcennější co máme, máme ho omezené množství, které nelze doplnit, a tak je škoda bloumat životem bez směru a cíle, ale i to je zkušenost. 

Patříte-li k těm kteří se nebojí a rádi si sami řídí život, pak vás bude zajímat, co vám jde do cesty. Není zde místo na slova: "...chci slyšet jen to hezké..." Máte-li na jazyku takovou větu, pak bude lepší se neptat a astrologům se zdaleka vyhýbat, prostě slunce stále nesvítí a i každý den se světlo změní ve tmu. Je to tak i s námi a vědět, je možná někdy drsné, ale rozhodně užitečné. Vzít si úvěr, když vám jdou do cesty finanční potíže znamená, uříznout si pod sebou větev. Vdávat či ženit se ve chvíli, kdy jde do domu manželství škodící planeta, je předurčenost k rozchodu. Chtít žít jako kamarádka či maminka a babička je sice hezké, ale ony měly jiný plán života a učí se jiné věci. Vy to tak možná mít nemáte a proto to nejde. Jít na operaci ve špatnou dobu znamená komplikace všeho druhu a je lepší se jí vyhnout, nejsme-li zrovna masochisté, kteří trpí rádi. Přitom by stačilo počkat na lepší dobu a vše by proběhlo bez potíží. Máme svobodnou vůli a tak si můžeme vždy vybrat, jak se rozhodneme. 

Astrologie nikoho nenutí, jen předvídá. Lidstvo už 5.000 let sleduje, jaký vliv má postavení planet na nebi na lidi a vše živé, ale i neživé - např. události. Astrolog prostě ví, co taková konstelace přinese. Já osobně dávám přednost tomu vědět s čím se záhy utkám a mít čas takovou událost odklonit, či se na ni alespoň připravit. Není na místě se hroutit, že něco nepříjemného přijde, je na místě s tím něco včas udělat, být opatrní, nenaběhnout si do potíží atd. Setkáme se s tím tak jako tak, jen o chvíli později, připravení či nepřipravení.

Někdy jsou potíže krátkodobé, někdy dlouhodobé, ale vždy dočasné. Těžkosti pominou samy s odchodem škodící planety. Potíže získané tím, že se ve vás něco poničilo, např. těžkými životními situacemi, lze vyléčit. Nejtěžší a nejodolnější jsou potíže dané tím, že máte danou oblast poškozenou v horoskopu, protože se přechodem planet přes tuto konstelaci vracejí. V takovém případě je třeba hledat cestu, jak žít jinak či jak se s tím vyrovnat, jak to zkrátka přijmout. 

Svůj plán života je dobré přijmout, nebojovat s ním, ale učit se na něm a hledat na něm to hezké. Důvěřovat, že vaše duše se před vtělením rozhodla na základě většího rozhledu než máte dnes něco zažít, a věděla co dělá. Stát se sám sebou je největší štěstí, které lze zažít. Najít své poslání na Zemi, krizové momenty vnímat jako výzvy a nikoli důvod k nářku, to přináší pocit naplnění. 

Tohle jsou věci, které umím říct, tohle astrologie umí poznat. Ano, je to cesta pro odvážné a pro ty, kteří chtějí svůj život aktivně utvářet.

Astrologii se věnuji od roku 2000 profesionálně a vyprofilovala jsem se k tomu, že dokážu lidem zprostředkovat poznání nastavení jejich života. To jim dokáže otevřít oči v tom, co se jim děje a proč. Poznání a vědomí, že vše je jak má být, že vše co se děje je vlastně v plánu od okamžiku narození, že to je na nich, co se svým životem udělají, že nejsou obětí hříček osudu a že vše co prožívají je pro jejich dobro a pomáhá jim v růstu jejich duše. To mnohdy stačí k přijetí zdánlivě nepřijatelných událostí.