Astro psychologie


Astro-psychologie je spojení astrologie s psychologií. V horoskopu lze vyčíst plán duše člověka pro tento život, jeho povahu, lekce i zkoušky, jimiž bude procházet. Lze vyčíst dobu kdy zkoušky nastanou a dobu kdy skončí. Při odkrývání traumat je to cenná pomůcka. Rodíme se s nastavením povahy i osudu a pokud hledím do horoskopu, nemusím dlouze zkoumat jaký člověk asi je a co ho trápí. 

Mnohdy k přijetí problému člověku stačí, když vidí, že to bylo v plánu, že už v okamžiku narození bylo napsáno, že se to stane. Není to tedy jeho špatným rozhodnutím či tím, že si ho osud vybral za oběť, ne. Bylo to v plánu a je to o tom, jak s tím naloží, jak to vyřeší. Je to lekce, která ho učí být silnější, odvážnější, zodpovědnější, rozhodnější, sebevědomější atd. 

Opakované problémy v partnerství mohou být traumatizující, pokud člověk neví, že je tato oblast v jeho životě poškozená. Hledá chybu u sebe, přestává si věřit a stálé rozchody jsou pro něj ubíjející. Pokud však uvidí, že to tak prostě má nastaveno a že partnerství není silným místem jeho života, pochopí, že si musí dát na některé věci pozor nebo žít v partnerství trochu jinak než to viděl u rodičů. Pak vše může fungovat správně a probíhat hladce. 

Poznání a vědomí, že vše je jak má být, že vše co se děje je vlastně v plánu od okamžiku narození, že to je na nich co se svým životem udělají, že nejsou obětí hříček osudu a že vše co prožívají je pro jejich dobro a  pomáhá jim v růstu jejich duše, vede ke klidu. To mnohdy mým klientům stačí k přijetí zdánlivě nepřijatelných událostí.