Utrápeným ženám které se ptají PROČ?

 Utrápeným ženám, které se ptají "PROČ?" 

Téma č.1 jsou vztahy

 

Již patnáct let vedu astrologickou a partnerskou poradnu. Téma č.1, na které se lidé chodí ptát, jsou vztahy. Po čase jsem si všimla, že problémy, s nimiž lidé přichází, jsou jako kdyby je někdo kopíroval, jsou to šablony, které se opakují, mění se jen jména zůčastněných osob. To mne přimělo napsat knížečku, která se vám pokusí objasnit, proč se věci dějí a kterou vám zde předkládám. 

Je to kniha o vztazích současnosti a budoucnosti a byla napsána pro ženy, které jsou smutné z partnerských vztahů. K mému překvapení se však tyto ženy domnívají, že tuto knihu by měli číst především muži.

Pokud si kladete otázku, co se to děje ve společnosti, že vztahy nefungují a zajímá vás,  jak budou vztahy vypadat v budoucnu, pak je tato knížečka pro vás. Budu vám v ní vyprávět o tom, jaký vliv bude mít na lidskou společnost po příštích 2000 let vláda planety Uran, o závislostech na lásce a člověku, o zodpovědnosti, která dnes lidem chybí, o tom, že samota neznamená osamělost, o tom, že láska je droga a o tom, že se vrací matriarchát. 
Budu vám v ní vyprávět o tom, že nejsme jako lidská rasa monogamní a je možná na čase si to přiznat, změnit společenská pravidla a přestat si slibovat věrnost, kterou nedokážeme dodržovat.

O tom všem a mnohém dalším vypráví kniha, kterou by měla mít každá žena v kabelce a každý muž na nočním stolku.

více viz  www.navigace-zivotem.cz

Počet stran: 118

Formát: A6

Cena knihy

Cena tištěné knihy vč. poštovného při platbě na účet: 229,-Kč
E-book: 129,-Kč

Jak objednat

Vzhledem ke změně obchodních podmínek společnosti zajišťující automatický prodej, objednávejte prosím přes email:            katherine.koting@gmail.com.                                     

 

 

Stáhněte si ukázku knihy

Obsah knihy (pdf)
Ukázka z knihy (pdf)

Stránky o ASTROLOGII, HOMEOPATII, PSYCHOLOGII, o mých KNIHÁCH, kurzech a myšlenkách

Pro všechny, kdož se probouzejí a tuší, že vše je jinak.