Partnerská poradna

Partnerská poradna   

Nahlédneme do horoskopu a já povím ...

 

Pod  názvem partnerská poradna si mnozí představí, že to znamená, přijít s partnerem a já jim budu domlouvat, aby to ještě vydrželi, aby to ještě zkusili atd. Ne ne. Partnerská poradna v mém podání znamená, že společně nahlédneme do horoskopu a já povím, jaké má vztah vyhlídky.

Jde-li o konstelaci, která je dlouhodobá a obtížná, doporučím hned, aby klienti vztah ukončili, protože trápení, které jim stávající vztah dlouhodobě bude přinášet, by se podepsalo na jejich zdravotním stavu. Jde-li o přechodnou záležitost, pak se snažím klienta uklidnit, vysvětlit mu, že to přejde a vše se zase spraví.

Někdy od nás planety chtějí se např. jen v rámci vztahu osvobodit, vztah nemusí nutně skončit, má jen změnit kvalitu a partneři se potřebují stát sami sebou. Pokud se to podaří, trvá vztah dál a je dokonce i lepší, než před krizí. V mé poradně se lidé dozví, jak se k nim partner hodí či zdali stojí za to, stávajícího partnera vyměnit za toho, kterého mají v záloze a právě se zdá být mnohem atraktivnější. 

Často vídám, že lidé si pletou lásku se závislostí a zvykem. Závislost na partnerovi je mnohem častější než jakýkoli jiný druh závislostí - na drogách, alkoholu či kouření a bohužel se chová stejně. Člověk prochází stádiem nebe, následuje peklo rozchodů a následně přichází abstinenční příznaky, když vztah chybí. Obecně se lidé bojí samoty a tak dávají přednost sice špatným vztahům, ale mohou mít pocit, že nejsou sami. 

Více o vztazích, o tom, proč dnes vypadají jak vypadají a jak se budou vyvíjet dále, se dozvíte v mé knize UTRÁPENÝM ŽENÁM, KTERÉ SE PTAJÍ “PROČ?”

 

Cena: 1.000,-Kč za hodinu

 

podívejte se také na mé stránky www.navigace-zivotem.cz

 

 

Astrologický kurz

Dítě z hvězd

Utrápeným ženám ...

Homeopatická první pomoc

 

Stránky o ASTROLOGII, HOMEOPATII, PSYCHOLOGII, o mých KNIHÁCH, kurzech a myšlenkách

Pro všechny, kdož se probouzejí a tuší, že vše je jinak.