Knihy a kurzy

Knihy a kurzy

Utrápeným ženám ...

Kniha je napsána pro ženy, které jsou smutné z partnerských vztahů. K mému překvapení se ženy domnívají, že tuto knihu by měli číst především muži.
Přečíst

Dítě z hvězd

Připadáte si jiní než všichni kolem? Něco jako mimozemšťan v lidském těle? Možná je to i pravda. Zkuste nahlédnout do duše dítěte z hvězd, možná vám to mnohé otázky zodpoví.
Přečíst

Homeopatická první pomoc

Alternativní způsob přírodního léčení starý cca 200 let. Lidstvo si více a více uvědomuje, že klasické léky mají navzdory lékařskému pokroku svá omezení. 
Přečíst

Astrologický kurz

Naučte se poznat lidskou povahu

Kurz 15 videoprezentací, který Vás naučí jak se orientovat v lidské povaze. Je koncipován tak, aby byl jednoduchý na porozumění a je zaměřen na praktickou pomoc v partnerských vztazích.

Cílem kurzu je, naučit kohokoli se orientovat v lidské povaze, nikoli produkovat astrology. Je sestaven z 15 videoprezentací. Každý týden obdržíte jedno výukové video s ukázkou výkladu, v němž se budeme učit jednoduchým způsobem poznávat, kdo je jaká osobnost, jak se bude chovat, přemýšlet, jakým způsobem prožívá emoce, jaké se mu líbí ženy či muži a co v partnerství hledá.

 

Více informací

Stránky o ASTROLOGII, HOMEOPATII, PSYCHOLOGII, o mých KNIHÁCH, kurzech a myšlenkách

Pro všechny, kdož se probouzejí a tuší, že vše je jinak.