E - kurz ASTRO navigace

  E - kurz ASTRO navigace

Naučte se rozumět lidské povaze

 

Elektronický - KURZ ASTRO navigace? Co to znamená? Představte si, že ležíte ve své vyhřáté posteli, zabalení v měkkoučké dece, pijete svůj čaj s citronem, venku fučí vítr, padá déšť se sněhem a vy máte před sebou notebook. Ano, i takto se dá studovat. Tedy pokud neupřednostňujete cestování za každého počasí daleko od domova a netrávíte rádi víkendy tím, že usedáte  opět do oprýskaných školních lavic a píšete domácí úkoly. 

 

Pokud jste se dostali  ke čtení těchto řádek, pravděpodobně vás zaujala možnost nahlédnout do lidských povah a porozumět tomu, proč se lidé chovají, jak se chovají.

Co vám tedy mohu v kurzu Astro NAVIGACE - VZTAHY, VZTAHY, VZTAHY nabídnout? 

 

Každý týden vám mailem přijde odkaz na jednu lekci kurzu, kterou si stáhnete do počítače. Můžete si ji prohlížet stále dokola a seznámít se s tím, jak pracovat s astrologickým softwarem Nebeský kalendář a co která planeta ovlivňuje v lidské povaze. Celkem 15x se budete moci těšit, že si prohlédnete povahu svých blízkých a pochopíte, proč jsou, jací jsou. Celkem 15 x se vám uleví, protože pochopíte, že se rozčilujete zbytečně, když si myslíte, že to druzí dělají schválně, když se chovají jinak, než si představujete, že by měli. Celkem 15 x si řeknete, že na souznění s nimi prostě musíte jít jinak. Znalost toho, jak lidé přemýšlejí, prožívají emoce, jednají, jakým způsobem milují, co v lásce hledají a nabízejí, jaká je jejich základní povaha a co ukazují svému okolí atd,  vás navždy vzdálí od tápání v mezilidských vztazích. 

 

Jakkoli jsem se snažila, aby byl kurz srozumitelný, pokud nebudete čemukoli rozumět, ke kurzu získáváte BONUS ve formě 60 minut osobní skypové konzultace se mnou, kde se můžete vyptat na cokoli, čemu jste nerozuměli. 

 

Možná se ptáte: “Co když tomu přesto nebudu rozumět?” Prohlédněte si ukázkovou lekci JUPITER, tímto způsobem jsou zpracovány i ostatní. Každá lekce je laděna do jiné barvy, aby se vám lépe pamatovala. Pokud byste přece jen zjistili po dvou prvních lekcích, že tento kurz není pro vás to pravé, pak vám bez diskuse vrátím celou cenu kurzu a rozloučíme se jako přátelé. 

 

Ani mne kdysi nenapadlo, že bych se mohla astrologii věnovat. Přivedla mne k ní těžká životní situace a pak mi mnohokrát v životě moc pomohla. V těžkých dobách jsem díky ní jsem dokázala surfovat mezi bouřkovými  mraky a nebezpečnými vlnami a nacházet ty, na kterých jsem si mohla alespoň na chvíli odpočinout. Dokázala jsem včas odhalit úmysly lidí, kteří to nemysleli dobře a ušetřit si mnoho trápení s partnery, s nimiž by cesta vedla do slepé uličky. Pochopila jsem, že to, že se věci nedaří není tím, že něco dělám špatně, ale proto, že to tak bylo dáno v okamžiku mého narození a má to nějaký důvod. Více o mém příběhu však najdete v knize DÍTĚ Z HVĚZD. 

 

Díky astrologii možná  zjistíte, proč se vám vztahy nedaří, jak byste chtěli. Možná odhalíte, že váš plán duše byl původně jiný. Takovou předurčenost pak žádná snaha ani metoda v průběhu života nezmění a bude lepší stavět hrad svého života na silnějším ledě. Možná  je  však neúspěch jen dočasný a pak stojí za to, si  hrát si s představou, že už máte, co jste chtěli a počkat. Vědět PROČ se věci dějí, pomáhá je lépe snášet. Zcela určitě se však dozvíte mnoho zajímavého nejen o druhých, ale zejména sami o sobě, to mi věřte. 

 

A cena? Proč je jaká je? Tento kurz jsem vytvářela 5 měsíců. Cena jedné lekce  s bonusem vás vyjde na 413,- Kč. Nemusíte nikam cestovat a platit jízdné, nemusíte ztrácet cestováním čas, i ten se počítá. Zkuste si to porovnat s cenou jiných kurzů a náklady na kurzy, na které musíte dojíždět. Za tuto cenu si dnes pořídíte jednu večeři s přítelem či kamarádkou v průměrné restauraci. INFORMACE a KNOW HOW, neboli VĚDĚT JAK NA TO, jsou přitom v dnešní době nejvíce ceněné zboží. Vy za tuto cenu získáte celoživotní vědění, které má cenu zlata. Navíc, ode mne zdarma dostanete jednu z mých knih v elektronické podobě, dle vlastního výběru. 

 

Co tedy je třeba udělat aby jste se mohli vrhnout do tohoto nebesky úžasného dobrodružství poznávání?

 

Vyplňte níže uvedený formulář a objednejte si kurz. Od následující neděle vám začne chodit každý týden v neděli jedna lekce a bude jen na vás, jak rychle budete studovat. Nedávám domácí úkoly, takže nebudete mít stres z toho, že jste ho nevypracovali a látku z předešlého týdne dosud nezvládli. Prostě postupujte svým tempem a postupně nahlédněte do tajemství vesmíru a fungování našich životů. Mluvenou verzi lekce, si můžete nahrát do telefonu a poslouchat kdekoli jste, psanou si můžete vytisknout a užívat jako tabulky, až si budete prohlížet horoskopy. 

 

Bude vhodné a praktické, nikoli však nutné, máte-li jiný zdroj informací o konstelacích, si pořídit ke kurzu astrologický software NEBESKÝ KALENDÁŘ, za 710,-Kč /zvýhodněná cena pro účastníky kurzu/. Jeho cena není zahrnuta v ceně kurzu a pořídíte ho přímo u pana Pazdery, jeho autora. 

 

Více o kurzu  www.navigace-zivotem.cz

 

 

Bonus

60 minut osobní SKYPE konzultace, kdy se můžete zeptat na cokoli, čemu nerozumíte.

Cena kurzu 

6500,- Kč

 

Jak objednat

Kurz objednejte zde:          

 

 

 

Video ke kurzu

 

 

Stránky o ASTROLOGII, HOMEOPATII, PSYCHOLOGII, o mých KNIHÁCH, kurzech a myšlenkách

Pro všechny, kdož se probouzejí a tuší, že vše je jinak.