E - book Homeopatická první pomoc

 E - book Homeopatická první pomoc 

Aby jste si mohli pomoci sami...

 

V době, kdy jsem začala psát tento e-book, jsem ještě nevěděla, že již tři roky je v naší zemi zakázáno praktikovat alternativní medicínu. Mé informace směřovaly k tomu, aby si lidé mohli v akutní situaci pomoci sami  a pak vyhledali homeopata, který jim pomůže vše dořešit. Netušila jsem, že svou snahou lidem pomáhat být zdraví přirozeným způsobem, šetrným k přírodě, všemu živému a jejich tělu, stojím sama mimo zákon. Pozorně jsem zákon prostudovala a zjistila, že o tom, že o možnosti o homeopatii vyprávět či s ní lidi seznamovat, v něm není řeč. Nechť je tedy tento e-book  mou snahou vzbudit zájem, o tuto úžasnou přírodní metodu léčení, která jak věřím,  přežije navzdory lidské hlouposti a manipulaci zákonodárců a politiků, zaplacených farmaceutickou lobby. Vždyť homeopaticky se po celá desetiletí úspěšně léčí královská rodina v Anglii. Nebude to tedy tak, že to s prostým člověkem myslí někdo dobře a homeopatie je neúčinná. 

 

Kéž tedy tento e-book naláká lidi, kteří nejsou fanoušky chemie, k tomu aby viděli, že si mohou ve většině případů pomoci sami. Snadno, rychle a přirozeně a lékaře vyhledávali jen v případě, kdy si dál, sami nevědí rady. 

 

Co v něm najdete? Obecné zásady, jak s léky zacházet a rady pro rychlou pomoc při běžných akutních onemocněních, s nimiž se setkává každý. Je však třeba mít doma základní lékárničku - seznam těchto léků je součástí e-booku, abyste mohli zasáhnout rychle a nenechali potíže rozběhnout.

 

Vybírala jsem pro vás léky, které jsou volně dostupné v českých lékárnách. Ve srovnání s cizinou, kde je homeopatie povolena a hojně rozšířená, je jejich počet žalostný, nicméně i tak věřím, že jsem vybrala ty, s nimiž si dokážete pomoci sami. Jen je třeba začít věřit sobě,  svému rozumu, svému tělu a přestat slepě věřit tomu, že do toho, co se s vaším tělem děje, nemáte co mluvit a že bez farmaceutického průmyslu, který vás ve jménu zisku klidně obětuje, jste ztracení. 

 

Přeji vám tedy hodně radosti nad tím, jak budou vaše potíže a potíže vašich nejbližších, mizet pod vašima vlastníma rukama. Tento krásný pocit jsem zažívala vždy, když jsem pomohla sobě či jiným a je opravdu nádherný. 

 

Tento e-book je určen těm, kteří stejně jako já, nemají rádi manipulaci, netouží dělat radost těm, kteří s nimi manipulují a chtějí si sami, v akutních situacích, pomoci. Je určen k domácí léčbě lehkých akutních onemocnění. Není to učebnice homeopatie, není určen k léčbě vážných či chronických onemocnění, je to příručka první pomoci.

Co říci závěrem? Jak chce zákon - neradím, nedoporučuji, neléčím, neposkytuji  konzultace, pouze ukazuji 200 let starou metodu a poznatky, které donedávna lidem pomáhaly. Vy se rozhodněte  sami, zda to budete považovat za učebnici dějepisu či nikoli. 

Více o homeopatii zde

Cena knihy - pouze e-book

E-book: 199,-Kč

Jak objednat

Objednávejte prostřednictvím následujícího formuláře zde:

 

                              

podívejte se na mé stránky   www.navigace-zivotem.cz

Ukázky

Stránky o ASTROLOGII, HOMEOPATII, PSYCHOLOGII, o mých KNIHÁCH, kurzech a myšlenkách

Pro všechny, kdož se probouzejí a tuší, že vše je jinak.