Dítě z hvězd  

aneb kniha, z níž jsou mimozemšťané nadšení a pozemšťané rozpačití

 

Připadáte si jiní než všichni kolem?  Zkuste nahlédnout do duše dítěte z hvězd, možná vám to mnohé otázky zodpoví.

Je to příběh inspirovaný mým životem,  o tom, jak byly a jsou, věci kolem mne jinak. Je to příběh o tom, jak jsem našla svou spřízněnou duši a záhy ji ztratila, protože ona zapomněla, kým je a proč tu je. O návštěvách z vesmíru, o komunikaci s bytostmi bez těla, o hledání, jak půjdou věci které nejdou, o nešťastných láskách, které se ukázaly být velkým štěstím, o životě s duchem, Reptiliánem, o vzpomínkách na jiné životy a o tom, jak jsem našla štěstí tam, kde ho nikdo nehledá.  

Kniha je určena rodičům a učitelům dětí, které jsou označovány jako Indigové a všem, kdož se sami cítí jiní a nevědí proč.

Věděla jsem už při psaní knihy,  že je tu mnohem více lidí jako já, ale netušila jsem, že tolik. Lidé mi píší krásné dopisy o tom, jak mají podobný život a že si připadají jako mimozemšťané v lidském těle, kteří sem nepatří. Mnohým z nich, prý kniha otevřela oči a pochopení, jak se věci mají, jim změnilo život. Všem za jejich řádky ještě jednou děkuji. 

více viz www.navigace-zivotem.cz

Počet stran: 276
Formát: A5

Cena knihy

Cena tištěné knihy vč.poštovného při platbě na účet:  310,-Kč vč. poštovného
E-book: 199,-Kč

Jak objednat?

kniha je opět k dispozici, vzhledem ke změně obchodních podmínek společnosti zajišťující automatický prodej, objednávejte prosím přes email:            katherine.koting@gmail.com.

                                     

 

 

 

 

Stáhněte si ukázku knihy

Obsah knihy (pdf)
Ukázka z knihy (pdf)

 

Stránky o ASTROLOGII, HOMEOPATII, PSYCHOLOGII, o mých KNIHÁCH, kurzech a myšlenkách

Pro všechny, kdož se probouzejí a tuší, že vše je jinak.